Yaman Mursaloğlu – Vefat İlanı

 

 

 


ACI KAYBIMIZ

Hatay Müdafaa-i Cemiyeti Başkanı merhum, İhsan Mursaloğlu ve Münibe Mursaloğlu’nun oğlu, Merhum Zebo ve Mehmet Veliş Bahadırlı’nın damadı, Merhum B. Nemide ve Enver Mursaloğlu’nun kardeşi, İhsan Devran Mursaloğlu’nun amcası, Nil Polatkan’ın dayısı, küçük Yaman Mursaloğlu’nun dedesi, Suna Kuseyri ve Murat Sökmenoğlu’nun kuzeni, Tayfur Sökmen’in yeğeni, Kadir Yiğit Mursaloğlu, merhum İhsan Mert Mursaloğlu ve Yasemin Dinçer’in sevgili babaları, Mursaloğlu ve Bahadırlı Aileleri’nin çok sevgili yeğeni,

YAMAN MURSALOĞLU’nun

(06.04.1947 – 07.03.2014)
vefatının derin üzüntüsü içindeyiz.
Cenazesi, 10 Mart Pazartesi günü Bebek Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip, Zincirlikuyu Aile Kabristanına defnedilecektir.

AİLESİ


Yaman Mursaloğlu için "Hürriyet Gazetesi Vefat ilanı"

Yaman Mursaloğlu Gazete Vefat ilanı yayın bilgisidir. Hürriyet Vefat haberleri, Hürriyet Vefat duyuruları vefatlarimiz.com'da özenle hazırlanır. Ayrıca Hürriyet, Sözcü, Sabah, Posta, Milliyet ve Cumhuriyet gazete ilan sayfalarında yer alan anma ilanı, vefat ilanı, cenaze ilanı, başsağlığı, taziye ilanlarına yer verilir. Vefat ilan sayfalarında son dakika vefat haberlerini, vefat ilanlarını sorgulayın.


Vefat ilanları için 7/24;

0532 788 44 90 - 0216 330 25 30

Güncel ***Vefat İlanları 'nın tamamı ve benzer ilanlar , , .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.