Yaşar Arif Güner 28.06.2018 Vefat veTeşekkür İlanı

Yaşar Arif Güner l VEFAT İLANI Yaşar Arif Güner  "Rahmetle anıyoruz.." Vefatlarimiz.com vefat ilanı, vefat haber ve vefat duyuru […]

İlan Detayı

Çiçekci’de Bugün Vefat Edenler

Çiçekci'de vefat edenler için arama yapmalısınız. Çiçekci ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfalarımızda yer verilmektedir.

İlan Detayı

Cevizli’de Bugün Vefat Edenler

Cevizli'de vefat edenler için arama yapmalısınız. Cevizli ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfalarımızda yer verilmektedir.

İlan Detayı

Büyükada’da Bugün Vefat Edenler

Büyükada'da vefat edenler için arama yapmalısınız. Büyükada ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfalarımızda yer verilmektedir.

İlan Detayı

Burgazada’da Bugün Vefat Edenler

Burgazada'da vefat edenler için arama yapmalısınız. Burgazada ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfalarımızda yer verilmektedir.

İlan Detayı

Altıntepe’de Bugün Vefat Edenler

Altıntepe'de vefat edenler için arama yapmalısınız. Altıntepe ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfalarımızda yer verilmektedir.

İlan Detayı

Ziverbey’de Bugün Vefat Edenler

Ziverbey'de vefat edenler için arama yapmalısınız. Ziverbey ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfalarımızda yer verilmektedir.

İlan Detayı

Yakacık’ta Bugün Vefat Edenler

Yakacık'ta vefat edenler için arama yapmalısınız. Yakacık ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfalarımızda yer verilmektedir.

İlan Detayı

Üsküdar’da Bugün Vefat Edenler

Üsküdar'da vefat edenler için arama yapmalısınız. Üsküdar ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfalarımızda yer verilmektedir.

İlan Detayı

Ümraniye’de Bugün Vefat Edenler

Ümraniye'de vefat edenler için arama yapmalısınız. Ümraniye ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfalarımızda yer verilmektedir.

İlan Detayı

Uğurmumcu’da Bugün Vefat Edenler

Uğurmumcu'da vefat edenler için arama yapmalısınız. Uğurmumcu ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfalarımızda yer verilmektedir.

İlan Detayı

Tuzla’da Bugün Vefat Edenler

Tuzla'da vefat edenler için arama yapmalısınız. Tuzla ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfalarımızda yer verilmektedir. Geçmiş haftalar, aylar ve […]

İlan Detayı