Hasan Varlık Hürriyet Başsağlığı İlanı

Hasan Varlık Hürriyet Başsağlığı İlanı

 

Hasan Varlık Hürriyet Başsağlığı İlanı


BAŞSAĞLIĞI

1977-200 yılları arasında Ardanuç, Artvin ve Hopa şubelerimizde hizmet vermiş olan değerli emeklimiz

HASAN VARLIK'ı

kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine,

yakınlarına ve camiamıza başsağlığı dileriz.

TÜRKİYE İŞ BANKASI

Hasan Varlık Başsağlığı İlanı

TÜRKİYE İŞ BANKASI

Hasan Varlık için"Hürriyet Gazetesi Başsağlığı ilanı"

Hasan Varlık Gazete Başsağlığı ilanı yayın bilgisidir. Hürriyet Başsağlığı haberleri, Hürriyet Başsağlığı duyuruları vefatlarimiz.com'da özenle hazırlanır. Ayrıca Hürriyet, Sözcü, Sabah, Posta, Milliyet ve Cumhuriyet gazete ilan sayfalarında yer alan anma ilanı, vefat ilanı, cenaze ilanı, başsağlığı, taziye ilanlarına yer verilir. Başsağlığı ilan sayfalarında son dakika vefat haberlerini, vefat ilanlarını sorgulayın.


Başsağlığı ilanları için 7/24; 0532 788 44 90 - 0216 330 25 30

Orhan TOPAÇ

VEFAT ve TEŞEKKÜR

Çok değerli aile büyüğümüz, Uşak eşrafından

Orhan TOPAÇ’ın

vefatının derin üzüntüsü içerisindeyiz.

Hastalığı süresince bizleri yalnız bırakmayarak acımızı paylaşan tüm dost ve akrabalarımıza teşekkür eder, merhum büyüğümüze Allah’tan rahmet dileriz.

AİLESİ

HALİL İBRAHİM EROĞLU

ACI KAYBIMIZ

Çanakkale şehidi İbrahim ve merhume Hatice’nin oğlu, merhume Pakize Eroğlu’nun kardeşi, merhume Nadiye Eroğlu’nun eşi, Edip ve Doğan Eroğlu’nun babaları, Sevgin Eroğlu’nun kayınpederi, Zeynep ve Kerem Eroğlu’nun dedeleri,

Em. Kd. Piyade Albay (İstabul Harbiyesi 1936 mezunu)

HALİL İBRAHİM EROĞLU

Vefat etmiştir.

Cenazesi 14 Mart 2014 günü Levent Camii’nden, Cuma namazını takiben kaldırılıp, Akyazı, Kuzuluk Köyü’nde ikindi vakti toprağa verilecektir.

Eroğlu Ailesi

Çiçek gönderilmemesi, dileyenlerin Türk Eğitim Vakfı’na bağış yapmaları rica olunur.

Hürriyet Gazetesi Vefat ve Başsağlığı İlanı

Artvin’de Bugün Vefat Edenler

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Artvin'de bugün vefat edenler 

ile ilgili Hürriyet Gazetesi Artvin'de bugün vefat edenlere ait ilanlara aşağıdaki sayfaya tıklayın.

Artvin'de Bugün Vefat Edenler. Artvin Merkez ve ilçeleri vefat ilanı.

Cenaze ilanı, ölüm ilanı, başsağlığı, taziye ilanları vermek için 0216 330 25 30 nolu telefonu arayabilir, online gazete ilanı verebilirsiniz.

İlan istenirse vefatlarimiz.com web sayfaları veya ulusal gazetelerde vefat ilan sayfalarında tam sayfa, yarım sayfa, çeyrek sayfa veya ekonomik ilan ölçülerinde hazırlanır.  Gazete vefat ilanınız kısa zamanda özenle, eksiksiz, gününde yayınlanır.

Hürriyet gazetesi, Sözcü gazetesi, Sabah gazetesi, Posta gazetesi, ve Milliyet gazetesi vefat ilanları, cenaze ilanı için hizmetinizdeyiz.

Hürriyet gazetesi bugünkü Artvin'de bugün vefat edenler. Hürriyet Vefat ilanları. Antalya vefat ilanları, cenaze ilanı. Adana başsağlığı ve taziye ilanları

Artvin'de bugün vefat edenler.

Artvin BBB Mezarlıklar Müdürlüğü Defin Hizmetleri

Artvin Vefat Sorgula Cenaze Sorgulama 

 

Hürriyet gazetesi bugünkü vefat edenler listesi her gün yayınlanan Hürriyet vefat ilan sayfası vefat, cenaze, ölüm, başsağlığı, taziye, anma ve vefat ve teşekkür, mevlit ilanlarını listeler.

Mobil Hürriyet Vefat İlan Sayfaları

Hürriyet vefat ilanı, son dakika vefat haber ve duyuruları vefatlarimiz.com bilgi hizmetidir. Takip edeceğiniz sayfalarda Hürriyet ve Sözcü Gazetelerinde yer alan vefat ilanı, başsağlığı, anma, mevlid  ve teşekkür ilanları listelenir. Gazete Vefat ilan sayfalarında olan; son dakika vefat haberleri, son dakika vefat ilanları hepsi bir arada. detaylı aramalarda Şehir ve semtler de gerçekleşen geçmiş tarihlerdeki vefat arşivi araştırın, vefat haberleri sorgulayın.

DOĞAN TÜRKMEN

VEFAT

Zonguldak Mebusu merhum Halil Türkmen ve merhume İnayet Türkmen’in oğulları, Merhum Liva, merhum Nida ve merhume Nihal Türkmen’in kardeşleri, Sema ve Seda Türkmen’in amcaları, Merhum Can Evcen ile Filiz, Murat ve Arzu Evcen’in enişteleri, Timur ve Nil Delahaye’in dedeleri, Deniz ve Selim Türkmen’in büyükbabaları, Olivier Delahaye ve Nurdan Türkmen’in kayınpederleri, Oya Türkmen Delahaye ve Kaya Türkmen’in babaları, Merhume Canan Türkmen’in 60 yıllık eşi

Emekli Büyükelçi

DOĞAN TÜRKMEN’İ

kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.

Cenazesi 16 Şubat Pazar günü Maltepe Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip Ankara Cebeci Asri Mezarlığında toprağa verilecektir. Mekanı cennet olsun

AİLESİ

NAZIM NEJAT GÜNAL

ACI KAYBIMIZ

Sevgili Kardeşimiz

NAZIM NEJAT GÜNAL

06 OCAK 2014 tarihinde vefat etmiştir.

Başta ailesi ve yakınları olmak üzere tüm Kardeşlerimizin acısını paylaşırız.

Nur içinde yatsın.

HÜR VE KABUL EDİLMİŞ MASONLAR BÜYÜK LOCASI

SİNAN N. BİLGE

VEFAT
Ailemizin değerli varlığı, acısını hiçbir zaman unutmayacağımız sevgili eniştemiz, amcamız, dayımız, ağabeyimiz, kardeşimiz, dedemiz, babamız ve sevgili eşim
Emekli Hv. Pilot Korgeneral

SİNAN N. BİLGE’yi
Kaybettik. Acımız sonsuzdur. Cenazesi 14 Nisan 2006 Cuma günü Selimiye Camii’nde kılınacak Öğle namazını müteakip Zincirlikuyu Aile Mezarlığı’na defnedilecektir.
AİLESİ

MEHMET İBRAHİM NİYA

VEFAT
Merhum Mehmet İbrahim-merhume Fatma Sultan Niya’nın oğlu, İhsan Gençer’in kardeşi, İhsan Galip ve Ali Nadir Niya’nın babaları, Mefharet Niya’nın kayınpederi, Ferruh ve Leyla Gençer’in dayıları, Gökhan ve Firuze Niya’nın dedeleri, sevgili babamız, Perihan Niya’nın değerli eşi

MEHMET İBRAHİM NİYA’yı
14 Nisan 2006 Cuma günü kaybettik. Cenazesi 16 Nisan Pazar (Bugün) Üsküdar Seyid Ahmet Deresi Camii’nde kılınacak İkindi namazından sonra defnedilecektir.
AİLESİ