Roza Bubi MENDA

TEŞEKKÜR

Çok sevgili annemiz ve değerli varlığımız

Roza Bubi MENDA’nın

(Doğuşu: MERKADOV)

hastalığı müddetince ilgi ve ihtimamlarını esirgemeyen tüm Doktor, Hemşire ve Yardımcıları ile Cenaze törenine iştirak eden, çelenk gönderen, hayır kurumlarına bağışta bulunan, telefon veya e-mail mesajlarıyla taziyede bulunan, mevlutlara veya evimize kadar gelerek başsağlığı dileklerinde bulunan tüm akraba, dost, arkadaş ve sevenlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Evlatları : MARSEL – DORA MENDA TELLO MENDA
Daha fazla oku
  • 0

Selçuk Sarıcalı

VEFAT ve TEŞEKKÜR

Hatay Eşrafından Ahmet ve Kevser Sarıçalı nın oğlu; Aliye, Birsen, İnci, Leyla ve Nedret’in kardeşi; Ahmet, Yiğit ve Kevser’in biricik babaları; Gizem ve Raşit’in kayınpederi; Demir, Nehir, Elif ve Ela’nın sevgili dedeleri; Ethem, Tolun, Burak, Onur, Türkmen ve Mustafa Nusret’in dayıları;

Selçuk Sarıcalı

28 Ocak 2014 Salı günü Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 29 Ocak 2014 Çarşamba günü öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazından sonra Antakya Mezarlığı’na defnedilmiştir.

Aile büyüğümüz Selçuk Sarİcalı’nın vefatı dolayısıyla dualar ve taziyede bulunan, cenazesine katılan tüm dost ve akrabalarımıza teşekkür ederiz.

SARICALI AİLESİ
Daha fazla oku
  • 0

Hayrettin Erbil Başeşme

TEŞEKKÜR 04.12.2008 tarihinde geçirmiş olduğum ani kalp rahatsızlığım nedeniyle yapılan başarılı operasyonda emeği geçen Özel AKAY HASTANESİ doktorlarından Doç. Dr. Oğuz Taşdemir’e, Op. Dr. Bayram Yılmazkaya’ya, Op. Dr. Sami Gürkahraman’a, Uz. Dr. Mehmet Ali Yükselen’e, Uz. Dr. Ömer Zühtü Yöndem’e, özverili ve güleryüzlü tüm KVC yoğun bakım, KVC 2. kat hemşire ve personeline, ayrıca Başhekim Op. Dr. Adnan Bulut’a yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Dr. Hayrettin Erbil Başeşme ve Ailesi
Daha fazla oku
  • 0