Sn. İbrahim Hakkı Yücesan Vefat İlanı

İbrahim Hakkı Yücesan Vefat İlanı Çelenk gönder

AİLESİ

Cenaze çelengi

Çelenk Gönder

cenazeye çelenk

Çelenk Gönder

vefat çelenk

Çelenk Gönder


ACI KAYBIMIZ

Merhume Dr. Mürüvvet Aydın YÜCESAN’ın sevgili eşi, Merhum Enver Behçet YÜCESAN ve Merhume Zehra YÜCESAN’ın oğulları, Yezdan PİKER ve Merhume Türkan YÜCESAN’ın ağabeyleri, Prof. Dr. Aydın ve Ali DURGUNOĞLU, Ümit ve Adnan TOKALIOĞLU, Gaye ve Ömer BURHANOĞLU ve Prof. Dr. Enver ve Jae YÜCESAN’ın biricik babaları, Ahmet ve Mehmet PİKER’in dayıları, Barış ve Melis TOKALIOĞLU, Erdem ve Mary DURGUNOĞLU, Bengi DURGUNOĞLU, Simge ve Ali TUNALIOĞLU, Lal BURHANOĞLU, Elliot ve Justine YÜCESAN’ın dedeleri, Matilda ve Mavi’nin büyük dedeleri,

Stanford Üniversitesi mezunu, Doktor Mühendis, Türkiye sanayisinde birçok ilke imza atmış

Dr. İBRAHİM HAKKI YÜCESAN

Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 27 Mayıs 2021 Perşembe günü (bugün) saat 12.00’de Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedilecektir.

Çiçek gönderilmemesi, dileyenlerin AÇEV’e bağışta bulunmaları rica olunur.

AİLESİ


 

İbrahim Hakkı Yücesan için "Sözcü Gazetesi Vefat ilanı"

İbrahim Hakkı Yücesan Gazete Vefat ilanı yayın bilgisidir. Sözcü Vefat haberleri, Sözcü Anma duyuruları vefatlarimiz.com 'da özenle hazırlanır. Ayrıca Hürriyet, Sözcü Anma, Sabah, Posta, Milliyet ve Cumhuriyet gazete ilan sayfalarında yer alan anma ilanı, vefat ilanı, cenaze ilanı, başsağlığı, taziye ilanlarına yer verilir. Vefat ilan sayfalarında son dakika vefat haberlerini, vefat ilanlarını sorgulayın.


Medya'da İbrahim Hakkı Yücesan haberleri