Sıkca Sorulan Sorular

Püf Noktaları

Aşağıda listelenen ulusal gazeteler sayfalarında vefat, anma, başsağlığı ve teşekkür ilanlarına yer vermektedir.

Hürriyet, Sözcü, Sabah, Posta, Cumhuriyet, Milliyet

 

Gazete ilanlarında yayın ertesi güne gerçekleşmektedir. Bu ise sistemin belirli saatlerde yapılandırılmasını gerektirmektedir. Gerçekleşen yapılanmada en önemli an vefat ilanı teslim zamanı’dır.

 

Vefat edenin ailesi ve yakınları tarafından gazetelere verilen "Vefatı Duyurmak" maksatlı tanıdık ve yakınlarına cenaze namaz vaktini, camii ve mezarlık yerini, vefat tarihini bilgilendiren sosyal duyuru ilanlarıdır. Devamı..

Gazetelerde yayınlanmak üzere ilan hazırlamak isterseniz Vefat İlan Örnekleri bu sayfada.

Vefatlarimiz.Com ilan Avantajları; Neden Vefatlarimiz.Com ?

Başsağlığı ilan metinleri hazırlarken ilan oluşturmayı kolaylaştırmak için arama motorlarında aranan “Başsağlığı ilan örnekleri” sayfalarıdır.

Başsağlığı ilanı ile ilgili mesajlara aşağıdaki buradan ulaşın..

Hürriyet gazetesinde her gün yayınlanan vefat, başsağlığı, cenaze, anma, ölüm ilanları Vefatlarimiz.com ilan sayfalarında güncel düzenlenir, kapsamlı bir şekilde arşiv sayfalarında listelenir. Hürriyet Arşiv Sayfaları'na geçiniz.

Merak Ettikleriniz

Vefat ilanı vermek için bizi arayın..

Ulusal gazetelerin tamamına ilan taleplerini gerçekleştiren yetkili ilan ve reklam ajansıyız. Yarınki gazete sayfalarına vefat, cenaze, ölüm, başsağlığı, taziye, anma, teşekkür ve mevlit ilanı vermek için her gün güncellenen Hürriyet Vefat ilan sayfalarını inceleyebilir, örnek ilan metni oluşturabilirsiniz. İlan hizmetlerimiz..

Gazete vefat ilan sayfalarına kolayca ilan vermek? Vefat, Başsağlığı, Mevlit, Anma, Vefat ve Teşekkür  duyuru nitelikli ilanlardır. İlan formu hazırlarken ilanı vermek istediğiniz gazeteyi seçerek başlayabilirsiniz. İlan Formu’nu doldururken özellikle aşağıdaki hususlara dikkat ediniz.
Cenaze namazı, vefat eden din kardeşlerimiz hakkında duâ olmak üzere bir farz-ı kifâyedir. Cenaze namazının kılınması için aranan şartlar şunlardır:

Bugün yayınlanan Hürriyet vefat ilanlarına buradan ulaşın..

Anma ilan metinleri hazırlarken ilan oluşturmayı kolaylaştırmak için arama motorlarında aranan “Anma ilan örnekleri” sayfalarıdır.

Vefat edenin ailesi ve yakınları tarafından cenazeye gelen, başsağlığı dileklerini ileten, üzüntülerini paylaşan, bağışta bulunan veya çelenk gönderen tüm yakın dost ve tanıdıklara gösterilen ilgi ve alakaya nezaketen “Vefat ve Teşekkür”  başlıklı ailenin gazetelerde yayınladığı teşekkür duyurusudur. Devamı..