Sabri Tümer – Vefat 8 Haziran 2022

Sabri Tümer “Rahmetle anıyoruz..”


Sabri Tümer Gazete Vefat ilanı yayın bilgisidir. Sn. Sabri Tümer Gazete ilanını bu sayfada yayınlamak için İlan Talep Formu göndermelisiniz.

Sabri Tümer vefat ilan yayını


Hürriyet Gazetesi ve Sözcü Vefat İlanı Vermek İçin vefatlarimiz.com hizmetinizde. Son dakika Hürriyet, Sözcü Cenaze, Sabah, Posta, Milliyet ve Cumhuriyet gazete vefat haberleri. Anma, vefat, cenaze (ölüm) ilanı, başsağlığı ve  taziye ilanları. Gazete Vefat haberi, Başsağlığı ilanı sorgulama sayfaları.

76 yaşındaki Sabri Tümer, 5 Haziran Pazar günü yapılan İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Genel Kurulu’nda başkanlığa seçildi. İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası, bu sabah üyelerine şu mesajı gönderdi:

Acı kaybımız

Odamızın 5 Haziran 2022 tarihinde yapılan seçim sonuçlarına göre başkan seçilen Sayın Sabri Tümer’i bu sabah aniden kaybetmenin büyük üzüntüsü içindeyiz. Camiamızın başı sağ olsun.”

1946 Adana Kozan’da dünyaya gelen Sabri Tümer, orta öğrenimini Kozan Lisesinde tamamladı. 1973 yılında Marmara Üniversitesi İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden mezun olan Tümer 1971 yılından vefatına kadar muhasebe ve denetim mesleğini yürüttü. Evli ve iki çocuk bbası olan Sabri Tümer, 1992 yılında Yeminli Mali Müşavir (YMM) ruhsatını aldı. İstanbul Esnaf Odaları Birliği ve İstanbul İhracatçılar Birliği Mali Danışmanlığı’nı uzun yıllar yaptı.

Güncel ***Vefat İlanları 'nın tamamı ve benzer ilanlar , , , , , .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir