Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu l Vefat

* İşaretli alanlar zorunludur.

Hangi gazete ve tarihte yayınlanan ilanı değiştirmek istersiniz.

Vefat İlanı

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu vefat ilan yayını

 

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu

"Rahmetle anıyoruz.."

 

Gülgün Üstündağ Vefat İlanı çelenk gönder

Taşcıoğlu Ailesi

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Çelenk Gönder

Recep Tayyip Erdoğan - Emine Erdoğan

cenazeye çelenk

vefat çelenk

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu için "Hürriyet Gazetesi Vefat ilanı"

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Gazete Vefat ilanı yayın bilgisidir. Hürriyet Vefat haberleri, Hürriyet Vefat duyuruları vefatlarimiz.com 'da özenle hazırlanır. Ayrıca Hürriyet, Sözcü Cenaze, Sabah, Posta, Milliyet ve Cumhuriyet gazete ilan sayfalarında yer alan anma ilanı, vefat ilanı, cenaze ilanı, başsağlığı, taziye ilanlarına yer verilir. Vefat ilan sayfalarında son dakika vefat haberlerini, vefat ilanlarını sorgulayın.


Medya'da Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Haberleri

Corona virüs tedavisi gören Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu vefat etti


Yeni tip Corona virüs (Covid-19) nedeniyle tedavi gören Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu vefat etti.

İstanbul Üniversitesi (İÜ) İstanbul Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tufan Tükek, yaptığı açıklamada, Taşcıoğlu'nun 16 Mart'tan bu yana fakülte hastanesinde Corona virüs tanısıyla tedavi edildiğini aktardı.

Tükek, "Hocamız bütün tıp camiasının hayranlıkla izlediği bir isim. Kendisini öğrencilerine ve hastalarına adamaya devam etti. Asistanından öğrencisine kadar herkesin sevdiği bir ulu çınar. Maalesef bir hastadan kapmış olduğu Corona virüs nedeniyle 15 günlük yoğun bakım mücadelesi sonlandı. Bu süreçte inanılmaz bir çaba gösterildi." diye konuştu.

Prof. Dr. Tükek, Taşcıoğlu'nun tedavisinin çok sayıda uzman hekimin olduğu bir kurul tarafından sürdürüldüğünü ancak tüm müdahalelere rağmen kaybedildiğini sözlerine ekledi.

BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından Corona virüs nedeniyle vefat eden Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu için başsağlığı mesajı paylaştı.

Erdoğan, iletisinde "Ülkemizin değerli bilim insanlarından Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu’nun vefatından derin üzüntü duydum. Kıymetli hocamıza Allah'tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve Corona virüse karşı yürüttüğümüz mücadelenin kahramanları sağlık çalışanlarımıza başsağlığı diliyorum." ifadelerini kullandı.

Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından açıklama yapan Bakan Fahrettin Koca, "Sayın Cemil Taşçıoğlu için Allahtan rahmet diliyorum. Çok iyi bir insandı, görevinin başında hizmet etti." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni tip Corona virüs (Covid-19) nedeniyle yaşamını yitiren Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu'nun ailesini arayarak, başsağlığı diledi.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, yeni tip corona virüs ile mücadele ederken hayatını kaybeden Cemil Taşçıoğlu’nun vefatına ilişkin sosyal medya hesabında taziye mesajı yayınladı. Kalın mesajında; "Korona ile mücadele ederken hayatını kaybeden Cemil Taşçıoğlu’na ve hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Acımız büyük ama azmimiz daha büyük. Her tedbir hayat kurtarır. Her ihmal ölümcüldür. Rehavet ve panik yok. Tedbir var. Birlikte başaracağız" ifadelerini kullandı.

Güncel İstanbul Vefat İlanları 'nın tamamı ve benzer ilanlar , , , , , , , , , .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir