Özhan Giray – Vefat İlanı

Özhan Giray "Rahmetle Anıyoruz.."

 

ACI KAYBIMIZ
Vedia ve merhum Nasri Giray’ın çok sevgili oğulları, merhum Yekta ve merhume Fehime Teker’in kıymetli damatları, Sevgi - Hayri Domaniç ve Emel Muhittin Gürgüç’ün enişte ve bacanakları, Elvan - Aydın Dölek ve Hanzade - Murat Dumanlı’nın sevgili amcaları, Beyza Gürgüç, Begüm - Kürşat Erdem, Fuat - Sevgi ve Kerem Domaniç’in enişteleri, Aslıhan Selman’ın biricik dayısı, Gülsen - Gökhan Giray ve Leyla - Mustafa Dilber’in bir tanecik kardeşleri, Erhan ve Serhan Giray'ın dünyada eşi olmayan sevgili babaları, Serap Giray’ın biricik aşkı, eşi

ÖZHAN GİRAY’ı
17 Mart 2009 günü geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu kaybettik. Acımız sonsuzdur. Cenazesi 19 Mart 2009 Perşembe günü Kadıköy Moda Camii’nde kılınacak öğle namazına müteakip Karacaahmet Aile Mezarlığı’nda defnedilecektir.
AİLESİ

Özhan Giray için "Hürriyet Gazetesi Vefat ilanı"

Özhan Giray Gazete Vefat ilanı yayın bilgisidir. Hürriyet Vefat haberleri, Hürriyet Vefat duyuruları vefatlarimiz.com 'da özenle hazırlanır. Ayrıca Hürriyet, Sözcü, Sabah, Posta, Milliyet ve Cumhuriyet gazete ilan sayfalarında yer alan anma ilanı, vefat ilanı, cenaze ilanı, başsağlığı, taziye ilanlarına yer verilir. Vefat ilan sayfalarında son dakika vefat haberlerini, vefat ilanlarını sorgulayın.


Vefat ilanları için 7/24;

0532 788 44 90 - 0216 330 25 30

Güncel ***Vefat İlanları 'nın tamamı ve benzer ilanlar , , , , , .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir