Osman Şişik l Vefat


ACI KAYBIMIZ

Trabzon Of eşrafından merhum Hacı Ahmet ve merhume Elife Şişik’in oğulları, Merhum Fatma ve merhum Abdullah İslamoğlu’nun damatları, Emine Şişik, Suzan-merhum Niyazi Şişik, Rabia-Enver Şişik, Selva-Cevat Şişik, Meryem-Necat Şişik, İnci-merhum Ahmet Şişik ve Berrin-Orhan Şişik’in ağabeyleri, Engin-Esra Şişik, Erkan Şişik, Devrim-Derya Şişik Atalay, Nilay-Gökhan Şişik, Nurver-Hakan Şişik, Cenk-Arzu Şişik Oben, Murat-Neslihan Şişik Ergüven, Turgay ve Tayfun Şişik, Adil-Elif Şişik Yılmaz, Evren-Oya Şişik Küçükoğlu, Aslı Şişik, Hande ve Gözde Şişik, Hakan-Özge Şişik Köseoğlu ve Müge Şişik’in amcaları; Altan - Berrin Kösoğlu Şişik, Ayşe ve Aysun Şişik’in babaları, Armağan ve Berrak Şişik’in dedeleri;

Şehruze Şişik’in değerli eşi;

Şişikler İnşaat A.Ş.’nin kurucusu,

OSMAN ŞİŞİK

Vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi 05 Şubat 2020 Çarşamba günü, Karacaahmet, Şakirin Camii’nde kılınacak öğle namazına müteakip Ömerli Mezarlığı’ndaki Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Allah Rahmet Eylesin.

AİLESİ


Osman Şişik Hürriyet Vefat İlanı
Ailesi

Vefata Kırmızı Beyaz Çelenk Gönder
Şişikler İnşaat A.Ş

Vefata Kırmızı Beyaz Mor Çelenk Gönder
Şişikler İnşaat A.Ş Çalışanları

Osman Şişik için "Hürriyet Gazetesi Vefat ilanı"

Osman Şişik Gazete Vefat ilanı yayın bilgisidir. Hürriyet Vefat haberleri, Hürriyet Vefat duyuruları vefatlarimiz.com 'da özenle hazırlanır. Ayrıca Hürriyet, Sözcü, Sabah, Posta, Milliyet ve Cumhuriyet gazete ilan sayfalarında yer alan anma ilanı, vefat ilanı, cenaze ilanı, başsağlığı, taziye ilanlarına yer verilir. Vefat ilan sayfalarında son dakika vefat haberlerini, vefat ilanlarını sorgulayın.


Vefat ilanları için 7/24

0532 788 44 90 - 0216 330 25 30

Medya'da

Osman Şişik vefat haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir