Ömer Soysal Hürriyet Vefat İlanı

VEFAT

İs. Kur. Albay
(1987-2)

Ömer Soysal

13 Aralık 2009 tarihinde vefat etmiştir. Silah arkadaşımızı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz. Merhumun aziz naaşı 15 Aralık 2009 Salı günü İzmir-Balçova Uğur Camii'nde öğle namazına müteakip Kokluca-Altındağ mezarlığında toprağa verilecektir. Merhuma Tanrı'dan rahmet, kederli ailesine ve silah arkadaşlarına başsağlığı dileriz.

HARP AKADEMİLERİ KOMUTANLIĞI

Taziye Mesajları

 1. İzmir-Narlıdere’de 209.dönem İstihkam Yedeksubay Okulunda takım komutanımızdı. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

 2. Değerli komutanımın vefatını öğrenmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyim. Merhum komutanıma Allah’tan gani gani rahmet ve ailesine sabırlar dilerim. toprağı bol olsun..

  • 2007 de Gökçeada da tabur komutanımdı. Ömer Yarbayimizdi bizim. Beraber voleybol bile oynardik. O kadar güzel bir kalbi vardı ki. Heybeli bir cusseye yakışan bir kalpti. Eşi ile gazinoda bir eğlence düzelemişlerdi. Ve ben orada görevli askerdim. Gündüzden gelip kontrol ettiklerinde gazinoyu prova gibi şarkı söylemişti komutanımız. 13 yıl olmuş. Halen kulaklarımda. Sarı laleler şarkısını çok severdi. Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah Gönlü. Kalbi güzel insan.

 3. Benim Işıklar’dan sınıf arkadaşımdı. Çok üzüldüm, ailesine baş sağlığı diliyorum.

 4. Canım kardeşim, değerli silah arkadaşıma Allah’tan rahmet diler, anne, baba eşi ve çocukları başta olmak üzere tüm ailesine sabır, metanet vermesini yüce Tanrı’dan umut ederim.

 5. Mekanın cennet olsun. Aslında sana hasta ziyaretine gelmiştik. Ancak cansız bedenin ile karşılaştık. Son yolculuğunda yanındaydık… Hep yanında olacağız… Metin TAŞÇEKEN (Taş), Şenol ASAN (Şopar), Sebahattin ÜMET (Sebo)

 6. Sevgili kardeşim, yeni yolculuğunda Allahın rahmet ve merhameti üzerinde olsun. Ruhun şad olsun.

 7. ÇOK SEVGİLİ KOMUTANIMIZIN ÖLÜM HABERİ HEPİMİZİ DERİNDEN YARALADI. GERİDE KALAN AİLESİNE SABIRLAR DİLERİM. BAŞIMIZ SAĞOLSUN.

 8. Allah rahmet eylesin.. Ailesine, dostlarına, silah arkadaşlarına ve onlarla çalışma şerefine eren bizlere sabırlar diliyorum…kızım diyor ki” sudecim sakın ağlama”

 9. Ömer! Çok değerli bir arkadaşımızdın. Seni hep beyefendiliğin ve nezaketinle hatırlayacağız. Nur içinde yat. Mekanın cennet olsun inşaallah.. Allah cennetinde sevdikleri ile beraber etsin ve ayırmasın.

 10. Komutanımız Ömer Soysal’a Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve eşi Gül Hanım’a başsağlığı dileriz. Bşçvş. Şahin Şimşek ve eşi Özlem Şimşek

 11. Çok sevdiğimiz devremizin aramıdan zamansız ayrılması hepimizi derinden yaraladı. Sevgili devreme Tanrı’dan rahmet, geride kalanlara sabırlar dilerim.

 12. Komutanıma Allah’tan rahmet Kederli ailesine Allahtan sabırlar diliyorum. Ben Gökçeada 5.komando alayı 2.komando taburundan habercisiydim.

 13. Gördüğüm ve tanıdığım en baba komutandı. Allah mekanını cennet etsin komutanım.

 14. 2007 yılında, Gökçeada 5. Komando Tuğayında askeriydim Ömer Albayın. Türkiye farkında değil ama, bu ülke Ömer Albay’ın vefati ile çok büyük bir lider ve kahramanını kaybetmiştir. Komutanım mekanınız cennettir eminim.

 15. Allah rahmet eylesin. Değerli bir komutanımızdı. Başımız sağ olsun. Nur içinde yatsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir