Nuran Cıngıllıoğlu l Ailesi

Nuran Cıngıllıoğlu Vefat İlanı çelenk gönder

Cıngıllıoğlu Ailesi

Cenaze çelengi

cenazeye çelenk

vefat çelenk


ACI KAYBIMIZ

Merhum Mehmet Ali Bakkaloğlu ve merhume Akkadın Bakkaloğlu'nun evlatları, Merhum Nuh Mehmet Bakkaloğlu, merhume Nadiye Fazlıoğlu, Merhum Mustafa Bakkaloğlu, merhume Hacı Nermin Hasoğlu ve Nihal Büyüksakal'ın kardeşleri, Merhum Hacı Kemal Hasoğlu, Bilge Hasoğlu, merhum Bahattin Erdinç ve Sevinç Erdinç'in dünürleri, İclal Bakkaloğlu'nun görümcesi, Bedri Cıngıllıoğlu, Leyla Feyzioğlu, Azra Uslu ve Hamza Cıngıllıoğlu'nun yengeleri, Sema Cıngıllıoğlu, Halit Cıngıllıoğlu ve Ali Cıngıllıoğlu'nun sevgili anneleri, Zekiye Cıngıllıoğlu ve Sema Cıngıllıoğlu'nun kayınvalidelereri, Begüm ve Kerim Erengül'ün biricik anneanneleri ve Erengül Ailesinin Dünürü, Damla, Kemal Has, Tala, Ömer ve Nuri Cıngıllıoğlu'nun pek sevgili babaanneleri,

Demirbank T.A.Ş.'nin kurucusu müteveffa

Nuri Cıngıllıoğlu'nun kıymetli eşi

Hacı Nuran Cıngıllıoğlu'nu

kaybetmenin tarifsiz üzüntüsü içindeyiz.

Cenazesi 20 Şubat 2020, Perşembe günü, Nuri Cıngıllıoğlu Camii'nden (Kandilli) Öğlen namazını takiben, Karacaahmet Aile Mezarlığı'nda defnedilecektir.

CINGILLIOĞLU AİLESİ


Nuran Cıngıllıoğlu için "Hürriyet Gazetesi vefat ilanı"

Nuran Cıngıllıoğlu Gazete Vefat ilanı yayın bilgisidir. Hürriyet Vefat haberleri, Hürriyet Vefat duyuruları vefatlarimiz.com 'da özenle hazırlanır. Ayrıca Hürriyet, Sözcü Cenaze, Sabah, Posta, Milliyet ve Cumhuriyet gazete ilan sayfalarında yer alan anma ilanı, vefat ilanı, cenaze ilanı, başsağlığı, taziye ilanlarına yer verilir. Vefat ilan sayfalarında son dakika vefat haberlerini, vefat ilanlarını sorgulayın.


Vefat ilanları için 7/24

0532 788 44 90 - 0216 330 25 30

Medya'da

Nuran Cıngıllıoğlu haberleri

Güncel Anadolu Yakası Vefat Edenler 'nın tamamı ve benzer ilanlar , , , , , , , .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir