Neden Vefatlarimiz.Com?

Vefatlarimiz.Com ilan Avantajları


1. Gazete vefat ilanında zaman sınırlıdır. Ertesi güne yayınlanması gereken ilan baskı saatine yetişmezse bir sonraki gün yayınlanabilir. Bu işlem vefatlarımız.com sisteminde ilanın ajansa teslimi ile 15 dk. da tamamlanır. Böylece  Gazete henüz yayınlanmadan yurt içi  ve yurt dışında birçok kişiye vefatın ön duyurusu gerçekleşir.

2. İlan Duyuruları  standart kategori de yapılabilmektedir. Bu şekilde hizmetin daha geniş kitlelere ulaşması amaçlanmaktadır.
3. Sistem tüm alternatiflerden daha ekonomik bedelle daha hızlı, kolay, pratik ve uzun ilan süresi ile rakipsizdir. Sisteme giren tüm ilanlar veri tabanına eklenerek SÜRESİZ arşivlenir.
4. Gerçekleşen vefat anında dost ve yakınlara verilmesi gereken bilgiler telefon ile uzun zaman almakta, anlaşılamamaktadır. Camii, Mezarlık yeri, Namaz vakti gibi gerekli bilgiler Vefatlarimiz.Com adresinden yapılan ÖN DUYURU ile yakınlarınıza kolay ve eksiksiz ulaşacaktır.
5. Duyuru ile ilgili değişiklik veya hata olması halinde düzeltilmesi mümkün ve kolay olmaktadır.
6. Vefatlarımız ilan sitesine sizde ilan ekleyebilirsiniz. Süresiz ilan yayınlanır.
7. Vefat, Başsağlığı ve Anma ilanlarında istenmesi halinde ilana resim, fotoğraf eklenebilir. Ekstra ücret alınmaz.
8. Duyurusu başlanan ilan istenmesi halinde Türkiye'nin önde gelen gazetelerinde de yayınlanır.

Gazete ilanı için "Hürriyet Vefat İlanı"

Hürriyet vefat, cenaze, ölüm haberleri, Hürriyet cenaze, vefat duyuruları vefatlarimiz.com da özenle hazırlanır. Ayrıca ilan sayfalarında Hürriyet, Sözcü, Sabah, Posta, Milliyet ve Cumhuriyet gazetelerinde yer alan anma ilanı, vefat ilanı, cenaze ilanı, başsağlığı, taziye ilanlarına yer verilir. Vefat ilan sayfalarında son dakika vefat haberi, vefat ilanı sorgulayın.