İRFAN CERRAHOĞLU


ACI KAYBIMIZ

Karadeniz Ereğlisi eşrafından merhum Hacı Mehmet Tahsin ve merhume Hacce Şerife Cerrahoğlu’nun evlatları, merhume Emine Zeren ve Merhum Nuri Cerrahoğlu’nun kardeşleri, merhum Faik Zeren ve Yüksel Cerrahoğlu’nun kayınbiraderleri, merhume Feryal ve Berduk Olgaçay, Füsun ve Hulki Boyner’in dayıları, Sema ve merhum Saeed Rabb Cerrahoğlu, Nurseli ve Aziz Köseoğlu, Bingül Cerrahoğlu, Yasemin ve Fatih Karamancı’nın amcaları, Eşref Çöğendez’in yeğenleri, Metin, Tayfun ve Tunç Çöğendez’in kuzenleri, Esra ve Burak Yakupoğlu, Serra, Arzu Cerrahoğlu ve Naci Can, Melis ve Ali Otmar, Merve Başarır’ın dedeleri, Emre ve Ece Yakupoğlu’nun büyükdedeleri, Fulya Cerrahoğlu’nun kayınpederi, Eşref Cerrahoğlu, merhum Demir Cerrahoğlu ve Selda Cerrahoğlu’nun babaları

İRFAN CERRAHOĞLU

20 Ocak 2009 günü vefat etmiştir. Cenazesi 21 Ocak 2009 Çarşamba günü Teşvikiye Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip Zincirlikuyu Aile Kabristanına defnedilecektir.

AİLESİ


Taziye Mesajları

  1. BİR ZAMANLAR YANINDA ÇALIŞTIGIM ÇOK SAYGIDEGER BÜYÜGÜMÜZ İRFAN BEY’İN VEFATI HEPİMİZİ ÇOK ÜZMÜŞTÜR. YANINDA ÇALIŞDIGIM SÜRE BOYUNCA İNSANLARLA OLAN SICAK İLGİSİNDEN DOLAYI VE İNSANLARA İŞ SAGLAMASINDAN DOLAYI MEKANI CENNET OLUR İNŞAALLAH. TÜM AİLESİNE VE SEVDİKLERİNE BAŞSAGLIĞI DİLİYORUM..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir