Hürriyet Vefat İlan Servisi

Hürriyet İlan Servisi

Bugünkü Vefat ilanları için tıklayınız.. 

Hürriyet Vefat ilan sayfalarına her gün yer vermekteyiz. Bugünkü vefat, başsağlığı, taziye, anma, teşekkür ve mevlit ilanlarını görmek için aşağıdaki gazete sayfalarına tıklamalısınız..

Vefatlarımız l Vefat İlan Servisi


Gazetelere Vefat İlanı Ver!

15 dakika'da gazete ilan tasarımı ve fiyat teklifi hazırlanır.  Yayınlanacak ilan metninde istenilen değişiklik ve düzeltmeler onayınız ile yapılmaktadır.

Hürriyet, Sözcü, Milliyet, Cumhuriyet, Posta İlan Formu

* İşaretli alanlar zorunludur.


Vefatlarimiz.com sayfalarına ilan ver!

15 dakika'da tüm dünyaya duyurun. İlan yayını 15 dakikada gerçekleşir. Gazete ilanı ile birlikte verilmesi halinde %50 özel indirim uygulanır.

Vefatlarimiz.com İlan bedeli; 350-TL + KDV

* İşaretli alanlar zorunludur.


Vefat ilanı vermek için bizi arayın..

Ulusal gazetelerin tamamına ilan taleplerini gerçekleştiren yetkili ilan ve reklam ajansıyız. Yarınki gazete sayfalarına vefat, cenaze, ölüm, başsağlığı, taziye, anma, teşekkür ve mevlit ilanı vermek için her gün güncellenen Hürriyet Vefat ilan sayfalarını inceleyebilir, örnek ilan metni oluşturabilirsiniz.


Ücretsiz ilan tasarımı ve Vefatlarımız.Com'da yayın..

Ajansımızın gerçekleştirdiği Hürriyet Vefat ilanları web  sayfalarımızda ücretsiz yer alır. Vefat aramalarında önde gelen sayfalarımız hızla index'lenmektedir. Gazete ilanın'dan önce arama motorlarında yayınlanacak ilan metninin yer alması vefat edenin yakınları ve tanıdık çevresinde ön duyuruyu hızlandırır. Günlük gazete bulma imkanı olmayanlar vefat ile ilgili hangi camii, namaz vakti ve mezarlık adresi bilgilerine sayfamız'dan kolayca ulaşabilirler. Yayına hazırlanan ilan için  tasarım ve dizgi ücreti alınmaz. Tasarım ve ilan dizgisi ilan verenin onayı ile sonlanır.

Vefat İlan yayını 15 dakikada gerçekleşir.

* Gazete ilanı dışında talep olması halinde vefat ilanları  Vefatlarımız:com'da uygun ücret ile yer almaktadır.


Başsağlığı - Taziye Mesajları ücretsiz yayınlanır.

Sitemizde yer alan tüm vefat ilanlarına taziye ve başsağlığı mesajlarını ücretsiz gönderebilirsiniz. Mesaj yayınlamak istediğiniz ilanı bulmak için site içi  arama yapmalısınız. Sayfayı açtığınızda ilanın alt  kısmında Taziye Mesaj alanına metni oluşturarak göndermelisiniz. Mesaj metni aynı gün yayına girmektedir.


Bugün Vefat edenler ile ilgili arama;

Sayfalarımız'da tüm Türkiye'den gelen vefat ilanlarına yer verilmektedir. Vefat eden kişi ile ilgili aramalarınızı sitemizde yapabilir, aramalarınızı İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Trabzon, Adana, Antalya, Tekirdağ gibi iller genelinde kategorilerinde bulabilirsiniz. Bugün vefat edenler ile ilgili Hürriyet Gazetesi vefat ilan sayfaları her gün sitemizde yer almaktadır. Bu sayfalardaki ilanları okuyabilir ilanları takip edebilirsiniz.


Vefat, Anma, Başsağlığı ve Teşekkür ilan örnekleri;

İlan metinlerini oluşturmak için daha önce yayınlanan ilan metinlerini örnek alabilir bu metinlere göre yeni ilan hazırlayabilirsiniz. Vefat ilanları hazırlamak için Vefat İlan Örnekleri sayfamıza,  Anma ilanları hazırlamak için Anma İlan Örnekleri sayfamıza, Başsağlığı ilanları hazırlamak için Başsağlığı İlan Örnekleri sayfamıza, Vefat ve Teşekkür ilanları hazırlamak için Teşekkür İlan Örnekleri sayfamızı ziyaret etmelisiniz.


Türkiye'nin en büyük vefat ilan arşivi;

Ajansımız aracılığıyla Hürriyet gazetesi vefat ilan sayfalarında yayınlanan binlerce vefat ilanı Vefatlarımız.Com sayfalarında arşivlenmiştir. Sizde bu sayfalarımızı ziyaret edebilir geçmişe yönelik arşiv araştırması yapabilirsiniz.


Ekonomik fiyat ve güvenilir hizmet anlayışı;

Vefat ilan metinleriniz en ekonomik ölçü ve fiyata göre  hazırlanarak size fiyat teklifi göndermekteyiz. Gönderilen ilan ölçüsü isteğinize göre büyür veya küçültme yapılabilmektedir. İşinde uzman tasarımcılarımız,  profesyonel hizmet anlayışı gereği  eksiksiz ve tam istediğiniz ilan görüntüsüne ulaşana kadar hizmetinizdedir.