HAYRİ ERSOY

VEFAT
Schindler Kazakistan Distribütörümüz Turkuaz Şirketler Grubu CEO’su

HAYRİ ERSOY
elim bir vak’a sonucu hayatını kaybetmiştir. Cenazesi 09 Ekim 2009 Cuma günü (bugün), Alanya Müftüoğlu Camii’’nde kılınacak öğle namazını takiben defnedilecektir. Ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.
Schindler Türkeli Asansör Sanayi A.Ş.

İlan Tarihi Kayseri Vefat İlanları.

Taziye Mesajları

  1. Sevgili Gülin Abla, babanızın vefatına çok üzüldüm. Başınız sağolsun. Ben doğum izninde olduğum için görüşemedik. İznim bitti, çalışmaya tekrar başladım. Ancak bu sefer de sizin istifa ettiğinizi öğrendim, bir kere daha üzüldüm. Umarım herşey daha iyi olur. Annenizin de ellerinden öper, taziyelerimi sunarım.

  2. Sevgili kardeşimin ölümüne çok üzüldüm, çok değerli bir doktor ve çok üstün bir insandı. Ailesine baş sağlıgı diliyorum.

  3. Adapazarının eski ve köklü aile fertlerinin birer birer ahirete intikal etmesi nedeniyle üzüntüm sonsuz olup hem sayın merhumeye, hemde bu vesile ile Bizon Ağaç San. Eski Ortağı ve Eyüp Sabribey Pasajı eski tüccarı merhum Necdet bey’ede Allah’tan rahmetler dilerim.

  4. Kısa bir süre de olsa beraber çalışma imkanı bulduğum arkadaşıma Allah rahmet eylesin. Topraktan geldik toprağa gideceğiz. Yaşadığımız Hayatın hesabını toprakda vereceğiz, Acınızı yürekten paylaşıyoruz, dualarımızı kalpten ediyoruz. Başınız Sağolsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir