GÖKCAN EGE

VEFAT

Merhum Abidin, merhume Rana Ege’nin oğlu, merhum Tahsin, merhume Belkıs Yasa’nın damadı, merhume Gülperi Yargucu, merhum İlhan Ege, Dilhan Eryurt ve Gönül Ardaç’ın kardeşi, merhum Emin Yargucu, Sabahattin Eryurt, merhum Turhan Ardaç ve Nermin Ege’nin kayınbiraderi, merhume Gülseren Atam, Gülten Mutlu, merhume Birgül Kollu ve Beyhan User’in eniştesi, merhum Altan Atam, Burhan Mutlu, Metin Kollu ve Mete User’in bacanağı, Gönenç, Şener, Aykaz, Adıyaman, Ardaç, Atam, Mutlu, Şimşek ve User ailelelerinin büyüğü, Yavuz, Nur, Işıl, Serdar, Arya, İpek, Necil, Beyazıt, Melek, Gaye, Hakan, Canan, Dilek, Murad, Zülal ve Ege’nin dayısı, Servet, Emel ve Gökhan’nın amcası, Uğur, Tanya, Erdem, Ayşe, Ada, Serpil, Serap, Ayça, Ataman, Lara, Hakan, Elvan, Arda ve Neşe’nin eniştesi, Neşe – Birkan Gezer’in dünürü, Özlem – Burak Ege’nin sevgili babası, Deniz’in dedoşu ve Reyhan Ege’nin biricik eşi
Mimar
GÖKCAN EGE
22.08.2012 tarihinde Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 24 Ağustos 2012 Cuma günü Karacaahmet Şakirin Camii’nde kılınacak ikindi namazını müteakiben Karacaahmet’te toprağa verilecektir.
AİLESİ

Güncel ***Vefat İlanları 'nın tamamı ve benzer ilanlar , , .

Taziye Mesajları

  1. Merhaba
    Kaybınız sebebiyle büyük üzüntülerimi bildirir, sizlere sabır dilerim. Dedeniz Abidin Ege’nin Harp Günlükleri adlı eserini okuduktan sonra ailenize ulaşmaya çalışırken bu ilanı gördüm. Büyük bir adamın evladı, torunlarınsınız. Yürekten selamlarımla..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir