Sn. Cevat Şükrü Beşe Vefat Haberi

Cevat Şükrü Beşe

"Rahmetle anıyoruz.."

Cevat Şükrü Beşe Gazete Vefat ilanı yayın bilgisidir. Hürriyet Vefat haberleri, Hürriyet Vefat duyuruları vefatlarimiz.com 'da özenle hazırlanır. Ayrıca Hürriyet, Sözcü Cenaze, Sabah, Posta, Milliyet ve Cumhuriyet gazete ilan sayfalarında yer alan anma ilanı, vefat ilanı, cenaze ilanı, başsağlığı, taziye ilanlarına yer verilir. Vefat ilan sayfalarında son dakika vefat haberlerini, vefat ilanlarını sorgulayın.
Read more about Sn. Cevat Şükrü Beşe Vefat Haberi
  • 0

MEHMET SEMİH VELİBEŞE 07.02.2015

MEHMET SEMİH VELİBEŞE

"Rahmetle anıyoruz.."

7 Şubat 2015 Cumartesi

Bugünkü Hürriyet vefat ilanları

Gazetelerde  günlük yayınlanan vefat, cenaze, ölüm ilanları, başsağlığı, taziye ve anma ilanları sayfalarımızda her gün yer almaktadır. Sizde yarınki gazetelerde ilan yayınlamak için aşağıdaki gazete ilan talep formunu gönderiniz.

Ulusal Gazeteler l İLAN TALEP FORMU

30 dakikada Vefat İlan Duyurunuzu tüm dünyaya  en hızlı ve ekonomik metotla, sınırsız yayın süresinde gerçekleştirmek için aşağıdaki vefatlarimiz.com ilan talep formunu gönderiniz.

Vefatlarimiz.Com l İLAN TALEP FORMU

Read more about MEHMET SEMİH VELİBEŞE 07.02.2015
  • 0

AYŞE HURİSER BEŞER İŞLİ Hürriyet Vefat İlanı

ACI KAYBIMIZ

Merhum Rıza Beşer’in eşi, Hamdullah Suphi Tanrıöğer İlköğretim Okulu Eski Müdiresi Emekli Öğretmen

AYŞE HURİSER BEŞER İŞLİ

Vefat etmiştir. Cenazesi 15.11.2014 cumartesi günü Ataköy 5. Kısım Ömer Duruk Camii’nde kılınacak ikindi namazına müteakiben Yeni Kozlu Mezarlığındaki aile kabristanına defnedilecektir.

AİLESİ
Read more about AYŞE HURİSER BEŞER İŞLİ Hürriyet Vefat İlanı
  • 0

SÜREYYA BEŞE Hürriyet Vefat İlanı

ACI KAYBIMIZ

Kilis eşrafından, merhume Memduha – merhum Abdullah BEŞE’nin oğulları, merhume Neriman ve merhum Saadettin DÜZGÜN’ün damatları, merhume Aysel – merhum Şinasi GÜRPINAR, Gülser – merhum Turgut TOLUNAY, Ayla – merhum Sait SÜRMELİOGLU, merhum Mustafa BEŞE – Müyesser Gül BEŞE, merhum Mustafa TOSYALI – merhume Hacer TOSYALI, Müyesser – Ahmet TOSYAU’nİn ağabeyleri, Yeğenleri; Memduha Nur BEŞE, Asuman BEŞE, Muhammet Abdullah – Gülsüm BEŞE ve Ayşegül – İsmail ÜLKER’in sevgili amcaları ve baba yarıları, Biricik evlatları; Abdullah Hikmet BEŞE ve eşi Mine BEŞE, Haşmet Uğur BEŞE ve gelini Serpil BOZ, Şenda TOLUNAY ve eşi Hakkı TOLUNAY, Bülent BEŞE ve Oxana BEŞE, Süreyya Can BEŞE ve eşi İdil BEŞE, Didem BEŞE BAYTEKİN ve eşi Seyfi Can BAYTEKİN’in canları ve sevgili babaları Çok sevdiği torunları; Belkıs Buket BEŞE, Osman BEŞE ve eşi Hande BEŞE, Turgut TOLUNAY, Tuğrul TOLUNAY, Melike BEŞE, Melisa BEŞE, Zeynep BEŞE, Süreyya BEŞE,…

Read more about SÜREYYA BEŞE Hürriyet Vefat İlanı
  • 0

MÜCELLEL BEŞER

VEFAT Merhum ve Merhume Nureddin Seniha Evliyazade'nin kızları Merhum Sadeddin Evliyazade, Merhume Nejla Uygun'un kardeş ve ablası, Beşer, Demir, Uygun, Öner, Evliyazade ailelerinin teyze, hala ve yengeleri Merhum ve Merhume Faki Şükriye Demir'in ve Gürol ailesinin dünürleri, 25 yıllık manevi kızı Zeynep Bigün'ün canı anneannesi, Dr. Cemal Demir'in çok sevdiği kayınvalidesi ve Berna Beşer'in kayınvalidesi, Fügen Demir ve Cengiz Beşer'in canları anneleri, Demirhan Demir ve Beril Beşer'in anneanne ve babaannesi, Merhum Hasan Beşer'in sevgili eşi (EVLİYAZADE) MÜCELLEL BEŞER 23.02.2013 günü Hakk'a yürüdü. Cenazesi 24 Şubat Pazar günü Zincirlikuyu Camii'nde kılınacak ögle namazından sonra Zincirlikuyu aile kabristanında toprağa verilecektir. AİLESİ
Read more about MÜCELLEL BEŞER
  • 0