B. KEMAL SEBER


VEFAT

Merhum Mehmet Nuri ve merhume Makbule Seber’in oğulları, Sevim Seber’in eşi, Uğur Aslan Seber’in babası, Selin Seber’in kayınpederi, Buğçe Ece Seber’in dedesi, Esin, Mehmet, Kudret, Oğuz Çavuşoğlu ile Serap, Serdar Tarakçıoğlu’nun enişteleri

Emekli Tümgeneral

B. KEMAL SEBER


Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 16 Ocak Cuma günü Selimiye Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip Çengelköy mezarlığına defnedilecektir.

AİLESİ


İlan Tarihi Elazığ Vefat İlanları.

Taziye Mesajları

  1. Artvin Arhavi Konaklı köyünden ben Mehmet Nuri Seber. Amcamızım vefatını duyduk, çok üzüldük hepimizin başı soğolsun ailesine baş sağlığı diliyoruz yakın bir zamanda memlekete bekleriz tekrar başımız sağolsun.

  2. Babamın Halasının oğlu Kemal Seber Artvin Aurhavilidi küçükken hatırladığım kadar cenazeye gelmişti duydum çok üzüldüm hepimizin başı sağolsun.

  3. Ben Berrin Taş, Artvin Arhavi Konaklı Köyü doğumlu Sayın Kemal Seber babamın öz Halasının oğlu olmasına rağmen sağlığında küçükken görme imkanımız oldu daha sonra ne yaptıysak kendisine ulaşamadık vefatını bugün internetten duydum çok üzgün olduğumu belirtmek istiyor değerli ailesine sabırlar diler kendisine Allah’tan rahmet dilerim, mekanı cennet olsun.

  4. Değerli komutanım Uğur Aslan Seber, zannederim Hasdal’da görev yaptınız, uzun yıllar sizi aradım bulamadım, dualarım bulmuştur inşallah. Başınız sağolsun.

  5. Sevgili Uğur abi, arkadaşım sayesinde googleden buldum, size nasıl ulaşabilirim, bana telefon yada msn mail bu msn ye yollarmısınız. Sevim tezenin ellerinden öperim, Kemal amcayada Allahtan rahmet sizlerede baş sağlığı dilerim, msn’de arkadaşımın. Kendinize iyi bakın İnşallah görüşürüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir