Altındağ’da Bugün Vefat Edenler

ALTINDAĞ Mezarlıklar Müdürlüğü


ALTINDAĞ bugün vefat edenler 

ile ilgili Hürriyet Gazetesi Mamak'da bugün vefat edenlere ait ilanlara aşağıdaki sayfaya tıklayın. ALTINDAĞ'da Bugün Vefat Edenler. ALTINDAĞ’ın Merkez semtlerinde vefat ilanı, cenaze ilanı, ölüm ilanı, başsağlığı, taziye ilanları vermek için 02163302530 nolu telefonu arayabilir, on line gazete ilanı verebilirsiniz. İlan istenirse  vefatlarimiz.com web sayfaları veya ulusal gazetelerde vefat ilan sayfalarında tam sayfa, yarım sayfa, çeyrek sayfa veya ekonomik ilan ölçülerinde hazırlanır. Gazete vefat ilanınız kısa zamanda ajansımızda hazırlanarak yayınlanır. Hürriyet gazetesi, Sözcü gazetesi, Sabah gazetesi, Posta gazetesi, ve Milliyet gazetesi vefat ilanları, cenaze ilanı için hizmetinizdeyiz.

ALTINDAĞ

Vefat Cenaze Sorgula

*SORGU EKRANI İÇİN BİLGİ  ARANMAKTADIR.


ALTINDAĞ MEZARLIKLAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET BİRİMLERİ

ALTINDAĞ  CENAZE İŞLEMLERİ

Samanpazarında, Belediye binamızın girişinde salonda yer alan cenaze servisi tarafından haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.
İrtibat Telefonları : 0 312 507 00 27

İşlemler

 1. Hastanede Vefat Edenler İçin ;
  a) Hastanede yatarken vefat edenler için,hastane yetkilisinden alınan onaylı defin izin belgesi ile müracaat edildiği zaman işlemler görevli tarafından yapılır.
  b) Hastanede yatışı yapılmadan (Acil servis) vefat edenler için,doktor raporu ve nüfus cüzdanı aslı ile müracaat edildiği zaman işlemler görevli tarafından yapılır.
 2. Evde Vefat Edenler İçin ;
  Başka bir doktordan rapor alınmamış ise ;
  Belediyemiz tarafından gönderilecek doktor vefat etmiş kişiyi muayene ederek raporunu hazırlar,vefat edenin nüfus cüzdanının aslı ile birlikte müracaat edildiği zaman işlemler görevli tarafından yapılır.
 3. Kimsesiz ve Yoksullar İçin ;
  Cimşit (Sincan) mezarlığına defnedilmek üzere,muhtarlıktan alınan fakirlik ilmühaberi veya hastaneden alınacak yazı,doktor raporu ve nüfus cüzdanı aslı ile müracaat edildiği zaman işlemler görevli tarafından yapılır.
 4. Yurtdışından Gelen Cenaze İşlemi ;
  Havaalanı yetkililerinin düzenlediği belgeyle birlikte müracaat edildiği zaman işlemler görevli tarafından yapılır.

Kütükten Düşme (Mernis Ölüm Formu) İşlemi

 1. Hastanede vefat edenler için,hastane yetkilileri tarafından yapılır.
 2. Evde vefat edenlerin kimliği ile birlikte ölüm belgesinin bir sureti Toplum Sağlığı Merkezi'ne gönderilir.
 3. Adli vakalarda, savcılık tarafından yapılır.

15 Mart 2014 11:47