YILMAZ AKTÜRK

VEFAT
Bir dost, bir arkadaş, bir baba, bir can, bir güzel insan;

YILMAZ AKTÜRK
Çok acele ettin, vakitsiz bırakıp gittin. Senin sohbetine, senin sıcak muhabbetine çok ihtiyacımız vardı. Mekanın Cennet, ruhun şad olsun.
YASİN MOLLAOĞLU

İlan Tarihi Gaziantep Vefat İlanları.

8 Comments

  1. Seninle çok sohbetimiz olduğunu hatırlamıyorum. Ama seni gerçekten çok seviyorum ve seveceğim. Bizi bu dünyada yalnız bırakıp gittin bizi çok üzdün ama yinede seni unutmayacağız büyük insan…

  2. Seni çok az gördüm babamın anlattığına göre çok iyi ve espirili bir insansın ve seni çok seviyorum ve seni hiç unutmayacağım ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun…

  3. Ailelerimizin temel direği. Herkeste gerçekten az ya da çok bir katkın var. Gerçekten büyük insansın. Bu her zaman böyle bilinecek. Yokluğunda eksikliğin çok daha fazla hissediliyor kuzen. Mekanın cennet olsun.

  4. Babacım okulumu değiştirdim daha iyisi için Yeditepe’de okuyorum artık, iç mimarlıkta İnşallah mimarlıktan ders alıcam senin gibi büyük bi insan olucam. En az senin kadar hayatta başarılı olucam. Seni çok seviyorum keşke yanımda olsaydın…Bana kırtınyo deseydin.

  5. Amcacığım seni çok özledim yokluğun her geçen daha çok anlaşılıyor. Mekanın cennet olsun… Amcacığın… SENİ ÇOOOOK SEVİYORUM..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*