SEZA ULUSAN

VEFAT ve TEŞEKKÜR
Türkan Ulusan’ın değerli eşi, Uz.Dr. Gülin Ulusan’ın biricik babası, sırdaşı, önderi, Merhume A.Sıdıka Ulusan ve Merhum Dr. Hüseyin Safi Ulusan’ın oğulları, Merhume Rezzan Alp’in sevgili kardeşi, Beyhan Yanç’ın değerli ağabeyi, Merhume F.Münevver Tarlan ve Merhum Dr. Ali Rıza Tarlan’ın damatları, Erol Tarlan’ın eniştesi, Ulusan, Tarlan,Yanç, Alp ve Çötelioğlu ailelerinin tıbbi ve manevi danışmanları,
Radyolog Dr.

SEZA ULUSAN
9/6/2009 sabahı Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Gerek uzun süreli hastalığının tedavisi esnasında yardımlarını esirgemeyen Ve cenazesine gelerek yada arayarak acımıza ortak olan Kadıköy Florance Nightingale Hastanesi sayın doktor ve yöneticilerine, bize desteğini esirgemeyen hemşire ve personeline, en zor ve hızlı tıbbi kararlarımda beni destekleyen ve ard arda gelen protez Operasyonlarını başarıyla uygulayan değerli meslektaşım, OP. DR. ÖMER KARATOPRAK’a Babamın aziz dostu, manevi amcam, PROF. DR. BAKİ SÜBÜTAY ve AİLESİNE, Büyük acımızı bilge kişiliği ve sıcak dostluğuyla hafifletmeye çalışan, DR.PAKİZE TARZİ LABORATUVARLARI ŞEFİ, DOÇ. DR. NEZİH HEKİM’e Yakın akraba ve dostlarımıza yürekten teşekkürü borç biliriz.
EŞİ: TÜRKAN ULUSAN KIZI: UZ. DR. GÜLİN ULUSAN

İlan Tarihi İstanbul Vefat ve Teşekkür.

One Comment

  1. Dr. Gülin hanım merhaba, 802li yılların sonu, Antalyadan Kaşa yol arkadaşlığı, Kaş Toros Otel, Mimar Mürvet desem hatırlar mısın bilmem, babanın vafatını biraz önce tesadüfen internette gördüm, öncelikle başınız sağolsun, Allah sizlere ömür versin, 14 sene evvel babamın çaresiz hastalığı ortaya çıktığında ne yapacağımızı bilemez halde sana danışmaya gelmiştik, o acıları dün gibi hatırlıyorum, fakat bunlar önüne geçemediğimiz acılar ne yazık ki, tekrar başınız sağolsun diyorum, görüşmek haberleşmek üzere, hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*